Deepcool Case | CL660 WH | White | Mid Tower
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CL660-WHNNA0-G-1
- Saadavus: 3
-
124€
Deepcool Case | CL660 WH | White | Mid Tower
| All | |
| Draivilahtrid | 2+1 x 3.5", 1+1 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mid Tower |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 2.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | CL660 WH |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool case cl660 wh white mid tower, r-cl660-whnna0-g-1, deepcool, korpused










